Program na rôzne príležitosti

1.ESTRÁDNY PROGRAM-Hudobno-zábavné pásmo slova a hudby v trvaní min.60 minút, úsmevných príhod, imitácií slávnych osobností za hudobného doprovodu. Program je vhodný na príležitosti ako napr.Obecné a Mestské slávnosti,hody,jarmoky,MDŽ,Deň matiek,Mesiac úcty k starším,samostatné koncerty,svadby,oslavy a pod..Disponujeme vlastnou ozvučovacou technikou a všetkým,čo je potrebné k realizácií programu.Cena programu je vždy podľa dohody s organizátorom podujatia.

2.SAMOSTATNÝ PROGRAM+MODEROVANIE PODUJATÍ-velmi žiadané pásmo slova a hudby,vtipov,piesní rôznych žánrov spievaných live na half playback.Moderovanie rôznych akcií,popretkávané úsmevnými vstupmi a výbornou,uvoľnenou atmosférou.

3.HUDOBNÁ SKUPINA-3 členná formácia profesionálnych hudobníkov a spevákov,ktorá svojím repertoárom a samotným podaním zaujme aj to najnáročnejšie publikum.Repertoár zložený z orchestrálnych melodií,najznámejších piesní 60-70-80-90-tych rokov až po súčastné najväčšie hity.

Hudobná skupina môže byť rozšírená v prípade požiadavky aj o ďalších hudobníkov.Všetko podľa možností a predstáv objednávateľa.

4.OSTATNÉ-Zabezpečenie kompletného programu a pre obce a mestá,profesionálne ozvučenie+osvetlenie,zabezpečenie pódia aj so strechou rôznych rozmerov,zabezpečenie umelcov rôznych žánrov,v prípade záujmu vieme zabezpečiť aj profesionálneho kameramana+fotografa.V prípade akýchkolvek otázok ma pokojne kontaktujte na tel.čísle,ktoré je k dispozicií na stránke a tak isto aj cez kontaktné formuláre.

Teším sa na spoluprácu

Možností a kombinácií je, samozrejme,  viac.

Na všetky Vaše otázky odpoviem na telefónnom čísle, ktoré je k dispozicii na webstránke alebo ma môžete kontaktovať cez kontaktné formuláre.