Vaše názory

Števko veľké Ďakujem za krásny zážitok z tvojho vystúpenia na hodoch na Rozkvete v Považskej Bystrici aj keď si vystupoval večer konečne po celom dni dažďa vyšlo slnko ☀️
Tvoj výkon úžasný profesionálny a rozospieval si celý Rozkvet 👍👍
Prosím buď stále taký aký si úžasný profesionálny a veselý človek Ďakujeme 👍

Mária Ušiakova, Poďakovanie

Chcem sa v mojom mene, aj v mene mojich spolustolovníkov na Obecných slávnostiach v Lietavskej Svinnej dňa 16. 7.2022, poďakovať za príjemné ( a pre mňa aj najlepšie) vystúpenie. Dúfame, že sa na budúci rok uvidíme na Obecných slávnostiach v Babkove. Ešte raz vďaka a prajem veľa zdravia, šťastia a dobrých nápadov na ďalšie Vaše vystúpenia.

Drahoslava Santusová, Poďakovanie za účinkovanie na obecných slávnostiach.

Milý Števko, aj touto cestou sa Ti chcem ešte raz veľmi pekne poďakovať za nádherne strávený čas počas osláv Dňa Matiek v našej obci Kochanovce na ďalekom východe.Všetky ženy boli z Teba unesené, krásne piesne, perfektný a inteligentný humor, no proste super zábava.Tešíme sa na Teba aj na budúce a prajeme Ti ešte dlhý a krásny život naplnený zdravím, láskou, pokojom a Božím požehnaním.

obec Kochanovce, poďakovanie

Obec Diviaky nad Nitricou ďakuje za prijemne spestrenie popoludnie, za milé vystúpenie, inteligentný humor, za všetko. Bolo nám s Vami super. Tento človek nás naladil pozitívne. Odporúčam. Ešte raz Ďakujeme. Prajeme Vám veľa zdravia energie, buďte stále taký dobrý.

Obec Diviaky nad Nitricou, Podakovanie

Štefan Hruštinec je nevyčerpateľný zdroj energie a zábavy, ktorý svojou prítomnosťou spríjemnil obecné oslavy Medzinárodného dňa žien v našej obci a svojim pekným spevom a veselými vtipmi vyčaroval úsmev na tvári nejednej Malinovčanke. Pevne verím, že to nebolo naše posledné spoločné stretnutie

Laura Štefíková - Obec Malinová, Poďakovanie

Pán Hruštinec, dovoľte mi aj touto cestou Vám ešte raz veľmi pekne poďakovať za zábavné minúty, ktoré 8. marca 2022 na sviatok všetkých žien mohli aj vďaka Vám prežiť naše trenčianskoteplické ženy. Po dlhých mesiacoch obmedzení osobného kontaktu bolo toto popoludnie aj napriek náročným časom perfektným odľahčením a ďakujeme Vám za množstvo skvelých minút spolu s Vami. Tešíme sa, verím a dúfam, aj v budúcnosti na Vás v Trenčianskych Tepliciach. :-)

Mesto Trenčianske Teplice, Barbora Zajačková z oddelenia kultúry a cestovného ruchu, Poďakovanie

Milý Števko, aj touto cestou sa Ti chcem naozaj a zo srdiečka poďakovať za príjemné spestrenie a super program a zábavu na manželovej, teda Igorovej, 50tky v Žiline 16.10.2021.Všetci sme si užili príjemné chvíle v tvojej spoločnosti. Spomienky na tento deň ostanú ešte dlho v našich myšlienkach a v našich srdiečkach. Veľmi si vážime, že si prišiel. Máš pre nás veľkú cenu. V živote človeka priatelia znamenajú veľa. A ty si jeden z nich. ĎAKUJEME. Monika a Igor Murkovci

Monika Murková, POĎAKOVANIE

Zdravím Vás pán Hruštinec a zároveň by som Vám chcela aj v mene môjho manžela ešte raz srdečne poďakovať za osvieženie našej spoločnej 50-tky, na ktorej ste 2.10. pobavili hostí od dvojročného až po 81- ročného,vrátane obsluhy i DJ. Prajeme Vám, aby sa darilo aj naďalej vo forme zabávať a tešiť i ostatných. A možno niekedy dovi. S pozdravom Viera & Miroslav Mrázikovci z Tepličky nad Váhom.🙂👍

Viera Mráziková, Poďakovanie

Moderátorom XXII. Púchovského jarmoku 18.9.2021 v Púchove bol Števo Hruštinec. Svojím všestranným talentom ako zabávač, spevák, imitátor, jeho dar reči a improvizácie dali jarmoku jedinečnosť a originalitu! Pre všetkých divákov Vaše moderovanie, spev, skvelé vtipné slová, scénky, boli príjemným zážitkom s obrovským úspechom. Vytvoril ste nám všetkým ozajstnú pravú jarmočnú náladu. Perfektné! Ďakujeme veľmi pekne.

Púchovská kultúra s.r.o., POĎAKOVANIE

Milý pán Hruštinec, v mene klientov a zamestnancov ZOS a ZpS Predmier, sa Vám chceme srdečne poďakovať za Váš čas, ktorým ste nám spríjemnili deň a vyčarili úsmev na tvári. Vaše výstupenie bolo oživením v tejto ťažkej dobe. Energia a dobrá nálada, ktorá z Vás doslova sršala ostala ešte v nás dlho doznievať. Všetci na Vás s láskou spomíname a tešíme sa na ďalšie stretnutie s Vami. Ešte raz veľká a úprimná vďaka!!!

ZOS a ZpS Predmier, Poďakovanie

Pán Hruštinec chcem sa Vám srdečne poďakovať za krásne vystúpenie, ale hlavne za vytvorenie perfektnej atmosféry v našej obci Bzince pod Javorinou v sobotu 28.augusta 2021.Ste ozaj jeden ľudský človek, bez akéhokoľvek nadsadenia a povýšeneckého správania. Ešte raz srdečná vďaka. Vrelo doporučujem vystúpenie p.Hruštinca aj ostatným, ak budete takéto podobné podujatia organizovať. Ešte raz vrelá vďaka a prajem veľa úspechov vo vašej práci.

Janka Kuhajdová, Poďakovanie

Ďakujeme Vám za jedinečné vystúpenie na Lupočskej hostine dňa 21.08.2021, pobavili ste ľudí svojim humorným slovom a krásnymi piesňami, veľká vďaka aj za Vašu ľudskosť a ochotu použiť Vaše ozvučenie pre ostatných účinkujúcich. Želáme Vám veľa úspechov vo Vašej skvelej práci, aby ste ešte dlho rozveseľoval ľudí, hlavne v tejto ťažkej dobe.

Jana Dolnáková, Obecný úrad Lupoč, Poďakovanie

Chcel by som Vám vysloviť veľké poďakovanie za príjemné popoludnie a príjemnú atmosféru , ktorú ste nám spolu s ostatnými účinkujúcimi vytvorili 15.8.2021 počas hodových slávností u nás v Oščadnici. Ďakujeme aj za prípravu programu, ktorý bol výborne zostavený (na mieru ušitý pre Oščadnicu) , vyvážený a k plnej pokojnosti obecenstva. Ďakujem ešte raz a prajem veľa úspechov vo Vašej práci, ktorou robíte ľudí radostnejšími a šťastnejšími. Radi Vás opäť v Oščadnici uvidíme.

Marián Plevko, starosta obce Oščadnica, Poďakovanie

Stala sa mi takáto vec syn si pred dvoma rokmi začal plánovať svadbu objednal si DJ Romana Ďaďa priestor všetko ok ..
Týždeň pred svadbou si DJ začal určovať podmienky a vrchol všetkého bolo že mi nepríde zahrať pred dom lebo nestíha má po nočnej bude unavený tak som ho vyhodila pripomínam že som ženila jediného syna…
7.6.volam Števkovi Hruštincovi o pomoc do hodiny mi zohnal živú hudbu pred dom DJ na sálu ktorý bol úžasný … nakoľko mal p.Hruštinec ešte oslavu narodenín na dve hodiny odbehol ale keď sa vrátil vážený to bola zábava Števo je úžasný profesionál skvelý človek je ľudský zodpovedný a spoľahlivý poviem Vám že ešte teraz dostávam ďakovné sms od ľudí že na takejto svadbe ešte neboli.
Ešte raz na tisíc krát Ďakujem Vám pán Hruštinec ste Pán a človek na správnom mieste neprestavajte robiť ľuďom radosť a dobrú náladu robíte to úžasne ….😁😁😁
Ďakujem Vám za krásne prežitie synovej svadby a všetko dobré nech sa darí Ďakujem svadobná mama 😀😀😀

Maria Ušiakova, Poďakovanie

Radi by sme sa poďakovali Števkovi ako i jeho doprovodnej skupine Galaktic, DJ-ovi Martinovi Legéňovi za vynikajúcu spoluprácu na našom XVI. Reprezentačnom plese Domu odborov v Žiline. Števko nás sprevádzal večerom ako moderátor a zabávač a spolu s kapelou a DJ sa postarali o výbornú zábavu počas celej noci. Veľmi pekne ďakujeme a prajeme veľa, veľa, úspechov!

Dom odborov Žilina, ples

Mali sme tú česť, že nás na našej svadbe navštívil pán Hruštinec. Všetkých našich hostí dokázal zabaviť, rozosmiať a roztancovať. Jeho spev má naozaj profesionálnu úroveň. Má veľmi príjemné vystupovanie a je maximálne ústretový. Všetkým môžeme len vrelo odporučiť. Aj touto cestou sa Vám chceme ešte raz veľmi pekne poďakovať a na Vašej hudobnej ceste i v osobnom živote Vám želáme veľa úspechov. Monika a Tomáš

Monika & Tomáš, svadba

Števko , ešte stále v ušiach mi znie Tvoje nezabudnuteľné vystúpenie.
Už dávno sa „ skorej narodení „ zo Šale nebavili tak výborne, ako včera.
ĎAKUJEME za Tvoju bezprostrednosť a profesionalitu , ktorou si vyčaril
úsmev na tváre našich seniorov. Aj ruky nás už boleli, bo sme potleskom
nešetrili.Po hodinke plnej humoru a krásnych piesní v Tvojom podaní sa rozprúdila zábava ako sa patrí.Ešte raz ĎAKUJEME a veľa takýchto krásnych vystúpení prajeme. S pozdravom a úctou, MAJSTRE.

ing.František Botka-vedúci MsKS Šaľa, koncert pre seniorov

Štefan, jedno veľké ĎAKUJEM Ti chceme vyjadriť, za úžasnú zábavu, skvelý zážitok, na ktorý budeme dlho spomínať. Pre mňa jedno veľké, hlavne milé prekvapenie!
Rozospieval a roztancoval si naozaj každého, ešte raz veľká vďaka. Ivonka a Tomáš

PS:Čoskoro sa snáď opäť vidíme :-)

Ivonka a Tomáš, POĎAKOVANIE

Števko, chceme sa ti veľmi pekne poďakovať za tvoju účasť na našej svadbe 😉 Veľmi si to vážime :-) Ďakujeme za ochotu a super zábavu, ktorú ste nám spolu so skupinou Galaktic v náš veľký deň spravili. Naši hostia a taktiež my sme boli veľmi spokojní. ❤️ Ešte raz veľké ĎAKUJEME Miška a Tomáš

Miška a Tomáš, SVADBA-POĎAKOVANIE

Kto zažil vystúpenie Števa Hruštinca mi dá určite za pravdu, že keď Števo dorazí na vystúpenie, zrazu máte pred sebou milého človeka, pri ktorom máte pocit, že ho poznáte odjakživa. Iba zdanlivo prichádza s prázdnymi rukami, pretože tú MEGA porciu zábavy a dobrej nálady, ktorú sa Vám chystá odovzdať, ma ukrytú vo svojom srdci a v priebehu niekoľkých munút ju dokáže odovzdať tak ako nikto iný a vy zrazu precitne a spieva celý “kulturák”. Števo BRAVÓ. Moc ďakujem za famózne vystúpenie pre pedagógov z obcí Vysoká nad Kysucou a Makov, ktorých si 27. marca 2019 tiež niečo naučil. Čo? No predsa ako sa robí zábava. ĎAKUJEME.

Anton Varecha, starosta obce Vysoká nad Kysucou

Števko ďakujeme veľmi pekne za ďalšie vystúpenie v Prírodných Liečebných Kúpeľoch Smrdáky. Zase si nám pomohol rozveseliť  veľa klientov. Dnes odchádzali po troch týždňoch preliečenia u nás na procedúrach a ty si im do toho vložil svoje vlastné procedúry:  humor, spev a krásny zážitok z príjemného večera. Všetci  ťa srdečne pozdravujú a my sa tešíme znovu nabudúce-na prekvapenia v tvojich preoblečeniach a vycibrené imitácie.  Prajeme veľa úspechov a šťastné cesty.

Katarína Valentová, záhorácky chichot

Pekne pozdravujeme.
Milí Števko,v Novom Roku Vám všetci Dubovcovci prajeme Veľa zdravia,lásky a božieho požehnania. Nech aj tento rok 2019 je pre Vás úspešný. Možná že sa uvidíme aj  tomto roku. Ďakujeme a tesíme sa. Rodinka Dubovcová

Eva Dubovcová, Vinš

Milí moji fanúšikovia,fanúšičky,milí moji priaznivci. Pomaly sa chýli ku koncu rok „2018.“ Pýtate sa, aký bol ? Bol to skvelý rok,bezpochyby,pretože som ho prežil v zdraví a všetci tí,ktorí sú súčasťou môjho života sú tu tiež a nikto nechýba..Nič dôležitejšie, nie je.Všetko ostatné,je len bonus navyše.Aj tak však chcem pár vetami trošku zaspomínať na pracovnú stránku,ktorej ste aj vy,milí priatelia, súčasťou.Tento rok som mal presne138 verejných vystúpení po celom našom krásnom,Slovensku.Okrem toho som organizačne zabezpečoval ďalšie podujatia pre mestá,obce,firmy,jednoducho neskromne napíšem,bol som úspešný.Teším sa z toho,že aj napriek tomu,že som sa počas roka neobjavil ani v jednej televizií,nemal som o prácu núdzu,čo ma veľmi teší a utvrdzuje ma v tom,že cesta,po ktorej kráčam,je cesta, správna.Spoznal som nové mestá,nové obce,stretol vzácnych ľudí,ktorí ma posunuli aj po pracovnej,no hlavne po ľudskej stránke,ďalej.Som vďačný,že počas roka do môjho života vstúpili aj takí ľudia,ktorí mi nastavili zrkadlo a ukázali mi,aký nechcem a nemám byť.Teším sa z toho,že už sa našli niektorí,ktorí sa snažia,napodobňovať ma..Už sa asi stávam slávnym. :) Teším sa z toho,že sa mi podarilo nahrať nové CD,ktoré je úplne iné,ako všetky predchádzajúce,ktoré som nahral.Teší ma priazeň,vás,milí moji priaznivci.Bez vás by to nemalo význam.Dostalo sa mi od vás veľa poďakovaní,úcty,obdivu aj uznania a hlavne obyčajnej ľudskej radosti a šťastia,ktoré som veľmi intenzívne vnímal počas mojich vystúpení a stretnutí s vami.Srdečne ĎAKUJEM za všetky tie prejavy,vedzte,že tak ako každý,aj ja to potrebujem pri svojej práci, vnímať.A ešte veľa vecí ma tešilo a teší..A čo ma sklamalo ? Sklamali ma niektorí ľudia,ktorí zabudli,že niekedy som bol súčasťou ich životov a zo spolupráce so mnou pomerne slušne, profitovali.Sklamali ma postoje tých,ktorí tvrdili,že sa poznáme,že sme kamaráti, možno aj rodina a  nakoniec vo chvíli,keď som bol tomu náchylný uveriť,zákerne a bez štipky hanby,bodli..Zozadu,zákerne,špinavo a zbabelo a hlavne,úmyselne,so zámerom ublížiť a využiť to vo svoj prospech.Krátkodobo to možno aj zafungovalo,ale už som sa zariadil. :) Mohol by som rovnakou mincou,ale ono si každého všetko počká.Tie Božie mlyny,sú spoľahlivá inštitúcia,tak či,tak. :) Áno,takýto je svet,aj takýto,viem to.Aj ja mám svoj svet,svoj názor,svoj postoj,hodnoty,ktoré rešpektujem a hlavne,mám veľmi dobrú pamäť.A nezabúdam..A dvakrát tú istú chybu nespravím.Nie som dokonalý,robím chyby a možno aj moje postoje nie sú vždy správne,ale všetky kroky, ktoré robím,robím s najčistejším úmyslom a so snahou pomôcť resp.urobiť život a možno aj svet,krajším sebe aj ostatným,ktorí sú so mnou,pri mne.. S priahliadnutím a uvedomením si jedného,že ak sa majú mať pri mne ľudia dobre,musím sa mať a byť šťastný,hlavne ja,sám.A to bez štipky sebeckosti. Čo na záver,priatelia moji.Boli ste mojou súčasťou počas celého roka.Niektorí viac,niektorí menej ste sa zapájali do diania,ale všetkých vás, rád mám. :) Tým,ktorí sú mojou bližšou súčasťou,poďakujem osobne,nie je ich veľa a spočítam ich na prstoch jednej ruky,ale som šťastný,že ich mám,sú to vzácne ľudské drahokamy,pre mňa.Prajem vám,aby ste nadchádzajúci rok prežili v zdraví,priatelia moji,to je to hlavné.Zároveň,aby sme všetci boli naplnení láskou,vzájomnou úctou,rešpektom jeden k druhému a radosťou zo života.Život je krásny a oplatí sa uchádzať každý jeden deň o slnko nad hlavou a o všetky jeho nádherné odtienky.Nech nám Pán Boh pomáha pri napĺňaní našich predsavzatí,snov a túžob,priatelia moji.
S úctou a vďakou,váš Števko :)

Števo Hruštinec, POĎAKOVANIE

Milý Števo ,
veľmi pekne ďakujeme za moderovanie Mikulášskej recepcie 2018 v Prírodných liečebných kúpeľoch Smrdáky. Hostia sa veľmi dobre zabávali, máte mimoriadny talent prispôsobiť sa prostrediu. Vzhľadom na to, že sme kúpele,  ktoré úspešne už dlhé roky liečia  ľudí s komplikovaným ochorením psoriázy a iných kožných ochorení, prekvapilo nás, akým spôsobom dokážete ľudí odviesť mimo realitu trápenia a problémov. Profesionálna príprava, krásny spev, humor a kontakt s publikom. V jednej osobe sme privítali Jozefa Krónera, Michala Dočolomanského, Bolka Polívku a Karla Gotta….to bola naozaj mikulášska nádielka, ktorú nikto nečakal. Oceňujeme aj Vašu skromnosť, porozumenie, ochotu a zároveň skvelý výkon pred publikom.
Prajeme Vám veľa úspechov v spoločenskom aj osobnom živote a šťastné cesty. Veľa úspechov k Vašim pacientom – ľudom, ktorí potrebujú príjemnú zábavu a  bolenie brucha od smiechu.
Ešte raz ďakujeme za našich hostí!

Aj nabudúce sa na Vás teší
kultúrne oddelenie PLK Smrdáky.

marianna.schweitzerova, Prírodné liečebné kúpele Smrdáky

Milý pán Hruštinec a spol. :)

Chcel by som sa Vám v mene oslávenkyne Danky  aj našej celej rodiny poďakovať za príjemný večer. Hudba, zábava kopa smiechu a spokojní ľudia. Som veľmi rád že sa pravidelne stretávame na rodinných oslavách a s Vami je o zábavu vždy skvelo postarané.
Prajem Vám ešte veľa spokojných ľudí vo Vašom okolí ako sme spokojní aj my celý čas čo sa poznáme.

Vrelo odporúčam naozaj treba zažiť tú atmosféru.

S pozdravom Tibor s rodinou z Kysúc :)

Tibor Hradňanský, Poďakovanie

Zabávač, komik, humorista, moderátor, imitátor a veľký optimista, spevák i herec zároveň. Jednoducho človek s veľkým srdcom Štefan Hruštinec. Kamkoľvek zavíta, tam je zaručene dobrá nálada. Anekdotami a  vtipnými príhodami skvele pobaví mladých i tých skôr narodených. O jeho kvalitách sa presvedčili aj makovskí seniori, ktorých prišiel pozdraviť pri  príležitosti mesiaca úcty k starším.

Milý Števo, touto cestou sa Ti chcem poďakovať za skvelý program, ktorý  našich dôchodcov primäl k smiechu i slzám zároveň. Toľko radosti a emócii som v ich tvárach veru dávno nevidela. Bolo úžasné sledovať ich  rozžiarené oči a vidieť, ako aspoň na chvíľu zabudli na bežné problémy, choroby, bolesť i osamelosť. Tvoje vystúpenie im prinieslo nielen zábavu a uvoľnenie,  ale i novú radosť zo života a kúsok ľudskej  blízkosti. Ďakujem.

Nedávno som čítala že „Dobrý vtip je taký, ktorého rozprávanie trvá kratšiu dobu ako smiech a aplauz poslucháčov.“ …u nás v Makove  to platilo na 100%..

Hela Pajerová--kultúrny referent obce Makov, Poďakovanie

Milý pán Štefan Hruštinec.

Je mi nesmiernou cťou, že som Vás mohol osobne spoznať na našom podujatí, ktoré sa konalo v nedeľu 28.10.2018 v našom kultúrnom dome v Zborove nad Bystricou pri príležitosti “Úcty k starším”.. Touto cestou chcem vyjadriť poďakovanie a obdiv, nie len v mene svojom, ale hlavne v mene všetkých našich seniorov, pre ktorých ste pripravili úžasný program, ktorým ste spríjemnili nedeľné popoludnie všetkým prítomným. Ohlasy, ktoré sme zaznamenali po podujatí sa dajú vyjadriť jedným slovom: “ÚŽASNÉ”.  Ešte raz veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa na ďalšie stretnutie v našej obci pri inej príležitosti, na ktorú Vás ako umelca a zabávača, určite pozveme.

S pozdravom   Juraj Hlavatý, starosta obce Zborov nad Bystricou.

PaedDr. Juraj Hlavatý, starosta obce Zborov nad Bystricou , Poďakovanie

Obec Jaslovské Bohunice Veľmi pekne ďakuje za vystúpenie v našej obci. Profesionálny prístup a užasnú zábavu.
Vrelo odporúčame

Obec Jaslovské Bohunice, Poďakovanie

Obec Liešťany mala tú česť už po niekoľký krát privítať na rozličných kultúrnych podujatiach p. Štefana Hruštinca ako humoristu, speváka a moderátora. Dar reči a dobre pobaviť publikum, je mimoriadna danosť, ktorá nechýba ani p. Števkovi. Vo svojich vystúpeniach vychádza s odpozorovaných zážitkov, z postrehov zo života a tieto potom vtipne na pódiu odprezentuje. Humor nepovažuje za niečo, čím treba šetriť. Pozná dobre fan klub…Jeho predstavenia znamenajú takmer 90 minút dobrej zábavy. Jeho humor je občiansky, dáva divákovi možnosť sa nielen zasmiať, ale aj zamyslieť. Pri jeho vystúpeniach cítiť, že humor si vzal za svoje životné krédo ako spôsob nazerania na svet, ktorý je samozrejme spojený aj s peknými piesňami. Proste – dokáže baviť obecenstvo bezprostredne a svojim spôsobom.

Ľubomír Noska-starosta obce Liešťany , kultúrne podujatia v obci

Vážený pán Hruštinec,

niektorí seniori z našej obce Čajkov Vás videli na vystúpení v Leviciach a poprosili ma, aby som Vás pozvala, ak bude príležitosť. Vaše vystúpenie pri príležitosti Mesiaca úcty k starším v nedeľu 21. októbra 2018 bolo perfektné. Všetci sme sa výborne zabávali, smiali a spievali s Vami. Moji senori mi s nadšením chodia ďakovať za to, že som Vás pozvala. Síce ich bolia od smiechu bránice, ale tvrdia, že ste im dobrou náladou a pozitívnou energiou pridali minimálne 5 rokov života. Dúfam, že sa ešte v Čajkove stretneme, pretože máte veľký dar zabávať. Vaše kultúrne vystúpenia sú nevtieravé a vtipné, plné pekných pesničiek. Prajem Vám veľa osobných a pracovných úspechov.

Bc. Eva Uhnáková, starostka obce Čajkov (okres Levice), Program pre seniorov dňa 21.10.2018

Mimoriadne veľkú spokojnosť vyjadrujem p. Štefanovi Hruštincovi ktorý nás bavil pri oslave môjho životného jubilea.
Spevák, zabávač, imitátor jednoducho odborník ktorý si zaslúži za vysoké pracovné a odborné nasadenie mimoriadne uznanie a poďakovanie. Všetci pozvaní hostia boli nadšení mimoriadnou kreativitou a empatiou od p. Hruštinca, ktorý hral na želanie.
Týmto mu vyjadrujem môj obdiv a zároveň Ďakujem za všetkých pozvaných,
ktorých vďaka svojim schopnostiam dokázal priviesť k zábave a vytvoriť pozitívnu klímu a super náladu až do konca.

Vlasta, 18.10.2018 16:16

Pán Hruštinec.

Dovoľte mi touto cestou úprimne a zo srdca Vám poďakovať v mene každého jedného diváka, ktorých ste neskutočne potešili a úžasne zabavili vo štvrtok 11. októbra 2018 na stretnutí s našimi seniormi. Odovzdali ste nám neskutočné množstvo pozitívnej energie a dobrej nálady. Mnoho umelcov sa s ružičkami v rukách tvári citlivo a sympaticky, no sú v rade veľmi ďaleko za Vami. Ste úžasným človekom a pravým profesionálom.
Už teraz sa teším na naše ďalšie stretnutie či lepšie povedané Vaše vystúpenie vo Vysokej nad Kysucou. Držím Vám palce a nech sa Vám len i naďalej darí ..

Mgr. Anton Varecha, starosta obce Vysoká nad Kysucou , 15.10.2018 23:09

Vážený pán Hruštinec,,
veľká vďaka za spríjemnenie našich Drotárskych hodových slávností Vašou profesionalitou a perfektným vystúpením. Bolo to super.
Teším sa na ďalšie stretnuti

starosta Ing. Jozef Mičieta, Veľké Rovné, 02.10.2018 20:39

Drahý Pán Hruštinec,

chcela by som sa vám veľmi pekne poďakovať, v mene mojom aj v mene môjho manžela Viktora a rodiny.
Náš príbeh sa začal písať, bez pár dní, pred rokom, kedy ste vystupovali na svadbe môjho brata Michala. Spoločne so svojou hudobnou skupinou ste vykúzlili neopísateľnú atmosféru, na ktorú v dobrom spomíname doteraz.
Veľmi nás potešilo, keď ste prijali pozvanie aj na tú našu 1.9, aby ste nás zabavili slovom, spevom, ale najviac vašou prítomnosťou a musím vám povedať, že ste náš veľký deň urobili výnimočným.
V živote človeka sú chvíle, o ktorých vieme, že prídu, a predsa nás ich príchod prekvapí a vy ste to do bodky splnili. Prekvapili ste nás aj našich svadobných hostí úžasnou zábavou, vtipom a krásnym spevom.
Ste Pán umelec a ešte raz vám zo srdca veľmi pekne ďakujeme za príjemné chvíle, ktoré sme s vami strávili a prajeme Vám v živote všetko dobré, aby ste aj naďalej robili ľudí šťastnými a rozdávali úsmev, pretože s úsmevom je svet krajší. Budeme veľmi radi ak sa naše cesty opäť niekedy spoja.

S pozdravom Dominika a Viktor Sučákovci.

Dominika a Viktor Sučákovci, 10.09.2018 10:49

Pán Hruštinec,
Veĺmi veĺká vrelá VĎAKA patrí Vám za to,že ste nám spríjemnili a spestrili ten náš veĺký deň ‘D’ veľmi pekne ďakujeme za to, že aj vďaka Vám bola naša svadba jedným veľkým a nezabudnuteľným „festivalom“ smiechu,zábavy a skvelej atmosféry :) Naši svadobní hostia sa na Vás pýtajú a tvrdia, že lepšiu kapelu ešte na svadbe nezažili. Ďakujeme za cit pri výbere tých správnych pesničiek bez toho, aby sme Vám museli posielať nejake zoznamy dopredu, za ich úžasné prevedenie a za profesionalitu, s ktorou nám Števo už od začiatku našej komunikácie absolútne vychádzal v ústrety. Ešte raz ďakujeme, pozdravujeme a dúfame, že ešte budeme mať to šťastie ťa Števo stretnúť niekde na nejakej skvelej zábave ktorú robíš srdcom a hlavne pre ĺudí.Naozaj tebe patrí veĺke – ĎAKUJEME.

Radoslav a Dominika, 2018-07-24 20:16

Veľmi by sme sa Vám chceli poďakovať za úžasnú atmosféru, ktorú ste vytvorili na našej svadbe, spomíname ešte doteraz.Ste vynikajúci spevák a aj zabávač. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.

Denisa Tinková, 2018-07-11 18:45

Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať pánovi Hruštincovi za super vystúpenie pre deti zo školského klubu na ZŠ E. Lániho v Bytči dňa 5.3.2018. Výborne sme sa zabavili, zaspievali si a stràvili čas netradične. Budeme šťastní, ak si tieto chvíle budeme môcť ešte niekedy zopakovať. Profesionálne vystúpenie a prístup k deťom dokonalý. Vrelo odporúčam. Má našu veľkú priazeň.

Danica Ballova , 06.03.2018 19:10:42

Veľmi pekne by sme sa Vám chceli poďakovať za neopísateľnú atmosféru a super koncert, ktorý sa uskutočnil v Dome odborov 8.2.2018 v Žiline. Ste jedinečný a perfektný človek. Len tak ďalej. Držíme palce v ďalšej tvorbe a už teraz sa tešíme na stretnutie s Vami a na Vaše neskutočne skvelé koncerty. S úctou a pozdravom Mária a Eva zo Stráňav.

Mária, 14:40 12.02.2018

Pán Hruštinec, ďakujeme za výbornú atmosféru, výbornú zábavu, ktorú ste nám urobili na Poľovníckom plese v sobotu v Kysuckom Novom Meste. Držíme Vám palce v ďalších Vašich akciách

Ľudmila, 20:22 29.01.2018

Pán Hruštínec, ešte raz ďakujeme za ďalšiu skvelú akciu s Vami na Hokejovom plese. Vytancovaní, vyspievaní presne tak, ako sa patrí :) Už teraz sa tešíme na ďalší rok. Prajem ešte veľa takých úspešných akcií a spokojných ľudí :)

Sima a Tomo, 11:57 22.01.2018

Milý pán Hruštínec,

poslednú septembrovú sobotu Vy a Vaša kapela vytvorila na našej svadbe neopísateľnú atmosféru. Hudba vo vašom prevedení oslovila všetkých hostí od najstarších, cez mládež až po najmenších účastníkov našej svadby, čoho dôkazom bol fakt, že väčšina ľudí tancovala na parkete až do záverečnej. Okrem nepochybne výbornej hudby a profesionálneho moderovania ste nám predstavili perfektné predstavenie plné vtipných ukážok so zapojením členov našej rodiny ako aj bezkonkurenčnej imitácie známych spevákov a hercov. Ďakujeme Vám za nádherný umelecký a kultúrny zážitok nie len pre nás novomanželov ale aj všetkých členov rodiny, čím ste výrazným spôsobom prispeli k výnimočnosti pre nás tak významného dňa.

S pozdravom

Michal a Diana Bandíkovci

Dianka&Miško - Poďakovanie, 18:11 04.10.2017

Pán Hruštinec,

aj keď nebo plakalo v Babkove na hodoch – nevadilo nám to. Počasie je jediná vec, ktorú si usporiadateľ vybrať nemôže. Ale, boli ste tam, bolo veselo a všetko bolo tak, ako malo byť.

ĎAKUJEME VÁM.

Soňa Jamečná

Obecný úrad Lietavská Svinná – Babkov

Soňa Jamečná, 14:13 18.09.2017

Touto cestou chceme poďakovať pánovi Hruštíncovi za jeho vystúpenie na Kotešovský hodoch dňa 9. septembra 2017. Tlmočíme tak odkazy návštevníkov hodov, ktoré boli veľmi pozitívne a srdečné. Jeho vystúpenie sa stretlo s veľkou odozvou. Rovnako sme boli spokojní my ako organizátor a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

Obec Kotešová, 13:34 13.09.2017

Počúvame Vaše CD čo sme obdržali na Kohutke.. a nevieme ho zastaviť.. :-)  Výborné!!!

Ako aj úžasný program a piesne čo ste nám ´darovali´na Kohutke!!! VĎAKA!!!

Eva s rodinou - KOHUTKA, 19:47 05.06.2017

pár dní po 1. plese hokejistov v Dolnom Kubíne keď sme celú túto žúrku zrekapitulovali a vypočuli si názory od našich hostí sem chcem napísať len jedno veľké ĎAKUJEME tejto skupine ľudi ktorí spravili u nás poriadnu zábavu a tak ako robili zábavu oni tak sme robili zábavu aj my a celkový dojem bol viac ako vynikajúci. Skvelé jedlo dobrá partia ľudí ktorý sa všetci navzájom poznajú doplnená skvelou hudbou a humorom Štefana Hruštínca vytvorili atmosféru na 1. ročníku fantastickú a bude problém prekonať to na budúci ročník. Všetci ale veríme že v takom zložení ako sme boli tento rok sa stretneme znovu a spoločne tomu pridáme ďalší stupeň kvality.

Ďakujeme

Tomáš Lupták - Poďakovanie, 19:50 24.01.2017

Písal sa rok 2016 ..29.10 ..a v ten deň sa rozhodli Pietro a Simonett spečatiť svoju lásku pred Bohom v rímsko-katolíckom kostole sv. Petra a Pavla v Pruskom. Všetko bolo tak ako byť malo! V našich srdiach zavládol pokoj, viera, radosť! Program našej svadby bol okorenený o zábavný darček, o ktorý sa postaral náš priateľ Števko Hruštinec, ktorý vniesol medzi nás dávku energie, zábavy a slzy šťastia tiekli i po tváričkách našich starých rodičov. Ďakovali nám za zážitok a atmosféru a my sme ďakovali nášmu hosťovi osobne. Pri našom rozhovore popri prestávke na pódiu sme sa dozvedeli, že Števko je nielen zabávač a imitátor, ale aj človek veľmi citlivý, úprimný a dáva viac ako potrebuje dostávať. V tom čase akoby sa zastavil čas a my sme sa cítili byť ako jedna spoločná krv…áno je potrebné cítiť sa pri človeku dobre..cítiť a chápať jeho svet. Ešte vzácnejšie je zdielať ho sním a my s Peťkom a Števkom sme sa zhodli! Boli sme šťastní, že nás navštívil, a že sa medzi nami cítil svoj! Odovzdal nám veľa a my sme mu za to vĎační! Zážitok zostane v srdiečku navždy! Števko rob to, čo cítiš, pretože vtedy cítiť život na dlani…cítiť sa za jeho hranicami…a schopnosť MILOVAŤ HO! Máme ťa radi!

PS: Naša najkrajšia svadba:)

simonetta , 16:18 09.11.2016

Ďakujem a želám všetko len to najlepšie a najkrajšie na spoločnej ceste životom !

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Dňa 21.10.2016 sme mali v našej obci Maršová-Rašov posedenie
s prestárlymi.
Pri Vašej hudbe, vtipoch a dobrej nálade, zabudli starkí na svoje starosti. Odchádzali spokojní a s chválou, že aj vďaka Vám, čiže Štefanovi Hruštincovi a Jurajovi Chlebanovi im obecný úrad prichystal krásne posedenie.
Sme radi, že ste a existujete, lebo dobrých umelcov s humorom, ktorý osloví starých aj mladých je ako šafránu.
Nech sa Vám darí.

Obec Maršová - Rašov , 08:24 27.10.2016

Aj touto estou ďakujeme hudobníkom a zabávačom pánom Štefanovi Hruštincovi a Jurajovi Chlebanovi za ich vystúpenie vo Varíne. Obec Varín ich pozvala na posedenie seniorov z príležitosti Mesiaca úcty k starším. Priniesli medzi nich dobrú náladu, humor, rozptýlenie a pohodu. Podujatie bolo vydarené a seniori veľmi spokojní.

Mária Tichá

Mária Tichá, 15:16 20.10.2016

Ďakujem,veľmi pekne,teším sa z toho,že dokážeme zabaviť široké spektrum divákov a nie len staršiu generáciu.. :) Ďakujem..

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Dobrý deň, chceli by sme sa srdečne poďakovať za včerajšie vystúpenie v našej obci Veľké Uherce pri príležitosti “Mesiaca úcty k starším”. Vaše vystúpenie, pán Hruštinec, spolu s Jurajom Chlebanom, bolo na vysokej profesionálnej úrovni. Seniori s úsmevom počúvali Vaše humorné príhody a s radosťou spolu s Vami spievali známe piesne. Preto nám dovoľte, aby sme sa Vám v mene našej obce Veľké Uherce ešte raz poďakovali zato, že ste prijali naše pozvanie a spríjemnili tak našim seniorom posedenie, ktoré pre nich organizujeme každý rok. Vrelo odporúčame aj ostatným obciam Vaše účinkovanie, nakoľko sme boli nad mieru spokojní.

Ešte raz – srdečná vďaka a prajeme Vám ako aj ostatným Vašim kolegom veľa pracovných a osobných úspechov. Za Obec Veľké Uherce – Lýdia Korcová

Obec Veľké Uherce, 10:37 19.10.2016

Ďakujem,veľmi pekne,teším sa z toho,že dokážeme zabaviť široké spektrum divákov a nie len staršiu generáciu.. :) Ďakujem..

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Pán Hruštinec,

chcem Vám vyjadriť srdečnú vďaku za úžasný program, v ktorom ste ukázali svoje kvality ako spevák, tanečník a zabávač (v mužskej i ženskej osobe.) Boli sme nadšení, vniesli ste do Hodových slávností v Babkove hodinu super nálady, z ktorej budeme ešte dlho žiť. Ďakujeme a želáme mnoho úspechov!

S úctou

Soňa Jamečná, Obecný úrad Lietavská Svinná-Babkov

Soňa Jamečná - Vďaka, 07:42 19.09.2016

Srdečne ĎAKUJEM za pozvanie,aj za ohodnotenie našej práce.. :) Teším sa na ďalšie stretnutie.. :)

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Stevko,dnes sme zazili super popoludnie,s tebou v Zarnovici

so skvelym sowmenom,vybornym spevakom,uuuuzasnym clovekom

Clovekom,ktory rozdava radost a potesenie inym

Doporucujem kazdemu, Stevko,si jednotka

JanaR, 22:12 09.09.2016

Ďakujem za milé slová !

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Ahoj Števko

Srdečne teba, Juraja aj Janku pozdravujú župkovčania. Po viac ako roku si na našich hodoch vytvoril skvelú náladu. Zabávali sa všetky generácie od začiatku do konca.Odporúčam všetkým, ktorí zvažujú pozvanie Št. Hruštinca na svoje podujatie – vrele doporučujem, určite neoľutujete. Ja osobne sa teším na ďalšiu spolupracu a na najbližšie stretnutie v nedeľu 21.8.206 v PB. Ešte raz srdečná vďaka

J. Tomáš, starosta Župkov

Ing. Ján Tomáš - Župkovské hody, 19:31 16.08.2016

Pán starosta,srdečne ĎAKUJEM za slová chvály a uznania a teším sa na ďalšiu spoluprácu !

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Skvelá produkcia, výborná atmosféra!!! Srdečná vďaka.. :-)

M.J. - Orava-svadba, 12:27 27.07.2016

Síce dodatočne.. Ladce boli nezabudnuteľné!Exelovali ste, proste najlepší.. .. zlatý klinec-ľudia sa ´zobudili´.. VĎAKA! :-!

fanclub Ladce, 11:43 14.03.2016

Stefanus.. priaznivý vietor a pokojnú hladinu mora Loďke Tvojho osobného i umeleckého života.. zo srdca Ti želajú všetci ´fanclubovci´+edita     :-)

FANclub Podvažie+Hloža - JUBILEUM, 11:40 14.03.2016

Dobrý deň. Chceme sa Vám poďakovať za Vašu prítomnosť na oslave, ktorá bola práve vďaka Vám úžasne zábavná a pestrá. Vašim spevom a humorom ste neskutočne obohatili našu oslavu :) ešte raz Vám veľmi pekne ďakujeme a prajeme ešte mnoho vydarených osláv a podujatí.

Adriána a Ivana Valíčkové - Poďakovanie, 10:20 19.12.2015

Dňa 6.12.2015 sa uskutočnila oslava v Žiline v hoteli Slovakia a chceme sa všetci poďakovať za úžasnú zábavu a veselé prostredie vďaka vám :)

Lubo Trpiš, 20:19 11.12.2015

Ďakujeme Števkovi, Jaurajovi a Janke za úžastnú zábavu na svadbe. Hudba, spev, moderovanie, zábava….

Všetko nad naše očakávania! Milo prekvapení a zaskočení ostali aj svadobčania od Trnavy.

Vrelo odporúčam všetkýýýým! Lepšiu skupinu, ani zabávača niet široko-ďaleko :-)

Hlboka poklona a ĎAKUJEME celej skupine :-)

Moskáľovci - Naša skúsenosť na svadbe Makov 2015, 13:34 04.12.2015

Ahoj Števko a Juraj!

ĎAKUJEME za krásne a hlavne veselé chvíle plné humoru a pesničiek na vystúpení v Križovanoch nad Dudváhom. Nech Ti je potešením aj to, že pri Tvojich vtipných vystúpeniach tiekli ľuďom slzy a hlučný smiech a výskot sa ozýval celým kulturákom. Jurko za klávesami strhol k spevu všetkých a do taktu prepletal nôžkami, až tak lákalo dotanca.

Chlapci, ĎAKUJEME za energiu, ktorú ste nám dodali a za príjemne strávené popoludnie. Tešíme sa na ďalšie spoločné akcie. zf_lubimtai_superu_sijednickap_ja muzikant

Dobrovoľný hasičský zbor Križovany nad Dudváhom

Lenka - Poďakovanie, 22:04 25.11.2015

Milý Števko,chcem sa veľmi pekne poďakovať za nádherné akcie-10.10.2015 Lubina-Miškech dedinka-kultúrno zábavné podujatie s Jurajom Chlebanom a 15.10.2015 Nové Mesto nad Váhom s kapelou PROGRES a Kysucká vrchárska heligonka.                                                                                                                     Bol to nezabudnuteľný zážitok,super zábava,si proste TOP zabávač,spevák a moderátor,klobúk dolu pred tebou za to,čo robíš pre nás všetkých.Dúfam,že budem mať ešte príležitosť takéto niečo zažiť.                    Zo srdca ešte raz ďakujem a želám veľa zdravíčka a šťastíčka,veľa fanúšikov a perfektných akcií.

Zdraví   Jana P.

Jana Poláčková Stará Turá - Poďakovanie, 17:10 21.10.2015

Števko srdečne ťa pozdravujem a teším sa na stretnutie v Novej Bani na jarmoku – 25.septembra 2015. Určite sa prídem pozrieť. Dohodneme sa na spoločnej akcii.Pozdravujem aj Juraja

S pozdravom    Ing. Ján Tomáš, starosta Župkov

Ing. Ján Tomáš- Župkov - Novobanský jarmok, 16:48 13.09.2015

Moderator, spevak, imitator, zabavac, licitator a predovsetkym fajn clovek – v tychto ulohach sa Stevo predstavil na podujati Drzkovska drzka 2015, v Hornych Drzkovciach. Je to skratka “drzka” na kazdu prilezitost :)

Za organizatorov vyjadrujem velku spokojnost a zelam vsetko dobre, vela uspechov a tvorivych napadov. Stano

Stano - Dobra drzka :), 23:25 25.08.2015

Za všetky ženy a matky z obce Župkov ďakujem Števkovi Hruštincovi a Jurajovi Chlebanovi za úžasný program ku dňu matiek v obci Župkov dňa 10.mája 2015. Našu obec navštívilo už veľa umelcov, ale program spomínanej dvojice patril k TOP programom. Tešíme sa na ďalšiu spoluprácu. Ešte raz ďakujeme.

S pozdravom                          Ing. Ján Tomáš, starosta obce Župkov

Ing. Ján Tomáš- Župkov - Poďakovanie, 13:40 14.05.2015

Vážený pán starosta,bolo nám cťou zabávať Vaše ženy.. Vytvorili ste nám skvelé podmienky k samotnej realizácií programu a v neposlednom rade bolo fantastické publikum,ktoré z nás vyžmýkalo všetko a ešte o kúsok viac.. :) Verím,že aj v budúcnosti nám bude dopriate zažiť vo Vašj obci niečo podobné..Už teraz sa tešíme..ešte raz velká VĎAKA za všetko.. :)

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Števko, dakujeme z Oravy za úžasnú zábavu na plese Orava rescue bál v Zakamennom, bolo fantasticky, našiel si každý svoj žáner a vydržal do rána. A speváčka…..mala zienka s veľkým hlasom. Do skorého videnia. Orava dakuje zo srdca.

bejka.b, 20:32 25.01.2015

Ďakujem za skvelý program. Za seba, ale hlavne za obyvateľov malej obce Bodiná. Štefan s Jurajom nemajú chybu, predviedli skvelý program, skvelé piesne… Verím fešáci, že sa na podobnej akcii ešte stretneme :-) Marcela F.

Marcela F. - Vystúpenie v Bodinej, 17:55 26.10.2014

Dňa 26.7.2014 na Obecných slávnostiach pod Cibuľníkom v Lietavskej Svinnej sme privítali (po dvoch rokoch) v našej obci pánov Števa Hruštinca a Juraja Chlebanu. Ich vystúpenie bolo plné hudby, spevu a hovoreného slova. Ďakujeme za dobrú zábavu. Speváčky z našej FS Bukovinka si chceli zaspievať jednu pieseň na pódiu priamo so Šfevom, ale akosi sme v tých horúčavách na to pozabudli. Tak teda nabudúce …. Ešte raz vďaka.

organizátori obecných slávností - poďakovanie, 10:44 04.08.2014

Pani starostka,veríme,že sa nájde priestor nato,aby sme si to niekedy u Vás zopakovali.. .)

Ďakujeme !

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Združenie podnikateľov Považskej Bystrice by sa i touto formou chcelo poďakovať Števovi Hruštincovi, Jurajovi Chlebanovi a Janke Kazíkovej za skvelú muziku ,humorné slovo  a profesionálne vystupovanie na ich plese.  Konkrétne Števovi za jeho moderovanie, humorné vsuvky, skvelé imitácie  a samozrejme úžasný spev  a Janke  za nádherný hlasový prejav

Ešte raz ďakujeme za výbornú atmosféru a profesionálny výkon  do skorých ranných hodín a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

ZP PB

Marcel Belas - Podakovanie, 13:03 17.01.2014

Ahoj Stevo,boli sme na tvojom vystupeni v KNM.Tvoje vystupenie bolo užasne,nakolko sme ta nepoznali,boli sme milo prekvapene.Konečne sa niekomu podarilo uspokojit šest žien naraz.Dakujeme za krasny kulturny zažitok a tešime sa na dalšie stretnutie s Tebou aj s Jurom.

Jana,Božka,Ala,Irenka,Hela,Julka, 11:32 12.10.2013

Milé dievčatá :) Ďakujem za kráásne a povzbudivé slová..Medzičasom sme sa už spoznali aj osobne..Ste véélmi milé a som rád,že už aj Vy patríte medzi moje resp. naše fanynky..Tešíme sa nabudúce u Vás.. :))

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Števko ešte raz sa Ti chceme s manželom z celého srdca poďakovať za úžasnú zábavu a príjemnú atmosféru, ktorú si vytvoril so svojimi skvelými kolegovcami. Naši svadobní hostia si Tvoju hudbu nesmierne užívali a bavili sa a to nás veľmi teší. Verím že sme sa nevideli naposledy. Zdraví ťa aj náš milovaný synček Jakubko, ktorý ako som spomínala žerie každú tvoju tvorbu. Snáď sa mi ho raz podarí naučiť aj na rozprávky . Ešte raz veľké ďakujeme za neopakovateľnú atmosféru. Pekný deň. Rodina Malíková

jankamalikova , 15:42 30.09.2013

Milá Janka..Svadba bola skveláá,no nie len preto že sme tam hrali..Bolo tomu tak preto,lebo Vy ste mali okolo seba perfektných svadobčanov a to sa potom hrá jedna radosť..Prajeme všetko len najlepšie na spoločnej ceste životm.. :)

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Dna 22.9.2013 som sa po dlhom case zucastnil na KUBINSKYCH AKORDOCH / v Dolnom Kubine / ktore moderoval uzasny a hlavne velky zabavac Štefan Hrustinec, nevedel som ze Štefan je az taky umelec ale skutocnost bola ina… Len vysiel a uz bolo smiechu az az, a ked zacal heftit tie jeho vtipy tak nebolo pocut nic len smiech po celej sale… Neviem ci ludia maly nejaky zazitok ale ja som mal perfektny. Hned jak zacal Štefan lovit vtipoch tam naladu som mal inu, nebola uz taka vazna, ale skor naopak, usmev od ucha k uchu… Celkovo ked to mam hodnotit tak bola super nalada, za ktoru srdecne Ďakujem Štefanovi Hrustincovi… P.S. Štefan uz sa tesim na koncert ktory bude buduci rok…. -:) s pozdravom Vladimir

Sony603, 18:57 23.09.2013

V Dolnom Kubíne som sa cítil perfektne..Moja pohoda sa potom preniesla aj do samotného účinkovania,ktoré dopadlo tak ako dopadlo a ja som šťastný,že sa to aj Tebe aj mnohím ďalším páčilo..Teším sa nabudúce.. :)

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Dna 22.9.2013 som sa po dlhom case zucastnil na KUBINSKYCH AKORDOCH / v Dolnom Kubine / ktore moderoval uzasny a hlavne velky zabavac Štefan Hrustinec, nevedel som ze Štefan je az taky umelec ale skutocnost bola ina… Len vysiel a uz bolo smiechu az az, a ked zacal heftit tie jeho vtipy tak nebolo pocut nic len smiech po celej sale… Neviem ci ludia maly nejaky zazitok ale ja som mal perfektny. Hned jak zacal Štefan lovit vtipoch tam naladu som mal inu, nebola uz taka vazna, ale skor naopak, usmev od ucha k uchu… Celkovo ked to mam hodnotit tak bola super nalada, za ktoru srdecne Ďakujem Štefanovi Hrustincovi… P.S. Štefan uz sa tesim na koncert ktory bude buduci rok…. -:) s pozdravom Vladimir

Sony603, 18:57 23.09.2013

V Dolnom Kubíne som sa cítil perfektne..Moja pohoda sa potom preniesla aj do samotného účinkovania,ktoré dopadlo tak ako dopadlo a ja som šťastný,že sa to aj Tebe aj mnohím ďalším páčilo..Teším sa nabudúce.. :)

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Andrej,akcia v Novom meste je vlastne politický míting jednej strany,ako to propagujú,neviem.Budeme tam hrať,aj Borovienka,Mirka Klimentová a pod..Tak treba to asi tak zistiť,že tam kde bude nejaký”cirkus”,tak tam sa niečo deje..Ak by sa mi však podarilo zistiť,kde presne to bude,ešte napíšem..Začiatok akcie je však cca o 15 00 hod..

Andrej, 21:35 20.05.2010

Ahoj Števko.Chcel by som sa ta spýtať,ohladom tvojho koncertu v Novom Meste nad Váhom,ktorý bude 21.5.2010…stále neviem kde sa to bude konať a o kolkej,pretože ešte su žiadne pozvanky na to neni vyvesené nikde a veľmi rád by sme na to aj s roudinou išli pretože si super spevák.Takže prosim ta ak by si mi sem mohol napísať a a priblížiť mi niektoré údaje,bol by som veľmi rád.Vopred srdečne dakujemm.S pozdravom Andrej.

Andrej, 07:39 14.05.2010

Andrej,akcia v Novom meste je vlastne politický míting jednej strany,ako to propagujú,neviem.Budeme tam hrať,aj Borovienka,Mirka Klimentová a pod..Tak treba to asi tak zistiť,že tam kde bude nejaký”cirkus”,tak tam sa niečo deje..Ak by sa mi však podarilo zistiť,kde presne to bude,ešte napíšem..Začiatok akcie je však cca o 15 00 hod..

ŠTEVO, Your Content Goes Here

Dlho som nevedela o tomto človiečiku a už vôbec nie,že má takú úžasnú produkciu.Študujem v Prahe už 2 roky,takže doma na Slovensku som v poslednom čase len zriedka.Ale minulý víkend som prišla domov a našla som u nás CD s názvom Nepi,Jano… moja zvedavosť ma donútila k tomu,aby som si ho vypočula…A poviem Vám,že neľutujem…nič lepšie som nepočula!

sasha, 07:43 11.05.2010

Sasha,trošku si sa odmlčala,no zareagujem..Som rád,že aj mladí ludia si našli na našich CD,čo ich oslovilo.. a v Tvojom prípade je to aj pohlad človeka,ktorý hudbe rozumie.Máš s čím porovnávať,zažila si nejaké hud.skupiny a urobila si si názor.Viem,že je to Tvoj subjektívny pohlad ,ale aj tak ma to teší..a_usmiaty

ŠTEVO, Your Content Goes Here

cau Stevo, nova stranka je SUPER, dufam, ze tu vzdy bude nova muzika, takto si to mozem pustat aj v robote kazdy den, je to BOMBA. fandime..

maska, 07:35 11.05.2010

Pozdravujem vas, Stevko a Jurko :-) Chcem sa pridat ku vsetkym vasim fanusikom, lebo stale sa presviedcam, ze v tomto druhu hudby naozaj nemate konkurenciu.. A najnovsie CD je toho dalsim dokazom – perfektna hudba, spev, humor i vsetko spolu, co vytvara uzasnu atmosferu kdekolvek a kedykolvek a zarucene kazdemu zlepsi naladu :)) Som rada, ze mame na Slovensku taku supe kapelu, ktoru by som odporucila na kazdu veselu prilezitost:)) Vsetko dobree na vasej hudobnej ceste..:-))

Katka

Marihula, 07:32 11.05.2010

Dúfam,že pri počúvaní našich CD sa nenaruší pracovná morálkab_vysmiaty..a ĎAKUJEM za priazeň..

Števo

Kolko mesiacov pred svadbou si treba rezervovať termín

Majo - Otázka, 19:39 10.05.2010

Ako skoro treba zajednať na svadbu?? To je ťažká otázka..Svadby nepreferujeme,občas si ich ideme zahrať,ale nie je to pre nás priorita..Treba zavolať,a uvidíme..e_ano

Števo

Ahoj Števko, ste to najlepšie duo, viete sa kompletne doplňať a to sa mi na vás oboch páči. Robíte geniálnu hudbu, známe ľudové pesničky viete dokonale prepracovať na novú hudbu za čo vám s Jurkom patrí môj obdiv a stála priazeň. Ste proste jednotky u_sijednicka!          PS: Bohužial vystúpenie v Nimnici som nestihla :(, čo ma veľmi mrzí , hlavne preto že som si chcela zakúpiť tvoje nové CD. Vypočula som si ukážky na tvojej stránke a veľmi sa mi páčil výber piesni, ktoré si zvolil na nové CD, je tam množstvo mojich obľúbených f_nie Na záver vám želám množstvo úspechov a veľa nových fanúšikov a_usmiaty. Nech vám to stále tak dobre hrá a spieva p_ja muzikant

Maťa - najlepšie duo :), 19:09 10.05.2010

Ako skoro si nás treba zajednať,to je relatívne,no čím skôr tým lepšie,na nezvyknem sa dohodnúť na akcií rok dopredu,lebo sme len ludia,a môže sa čokolovek stať..Takže termíny sú aktualizované každý deň,dá sa myslím celkom dobre zorientovať..n_zmurkajuci

Števo

Pridať komentár